Szanowni Państwo,

Regionalna Izba Gospodarcza w Stalowej Woli wraz z firmami handlowymi zrzeszonymi w niej, ma zaszczyt zaprosić do współpracy w zakresie realizacji bonów towarowych, będących świadczeniem dla pracowników. Za bony te można będzie dokonać zakupów produktów spożywczych, chemicznych oraz innych art. codziennego użytku oferowanych w placówkach naszych członków.

Izba gorąco poleca przyjęcie tej oferty, wyrównującej szansę nie tylko małego i średniego biznesu w starciu z zachodnim kapitałem ale też jest korzystne dla osoby realizującej bony, zapewniając jej większy wybór, który w większym stopniu uwzględni jej potrzeby, ofertę cenową, towarową i jakość obsługi.

Organizacyjną stronę przedsięwzięcia zapewnia RIG dbając o właściwe oznakowanie sklepów realizujących sprzedaż za bony.

Izba gwarantuje równoprawne, partnerskie traktowanie podmiotów oraz z góry eliminuje wszelkie podejrzenia o preferowanie jednej firmy.

Informujemy, iż firmy realizujące bony towarowe reprezentują różnorodnej wielkości podmioty gospodarcze a ich właścicielami jest kapitał polski w przeważającej mierze pochodzący ze Stalowej Woli i okolic.

ZAPEWNIAMY:

  1. Realizację bonów w ok. 70 jednostkach handlowych różnych branż (spożywcza, przemysłowa, kosmetyczna, odzieżowa, obuwnicza, meblowa, AGD, RTV, itd.)
  2. Dogodny okres realizacji-od chwili zakupu do 31.01.2018r.
  3. Utrzymanie stałych marż w okresie realizacji bonów.
  4. Akcja „BONY RIG” wspiera miejscowy, polski kapitał ze Stalowej Woli i okolic

NOMINAŁY BONÓW

W chwili obecnej mamy dostępne bony w nominałach – 20zł i 50 zł  z terminem ważności do 31.01.2018 r. Bony realizować można w jednostkach handlowych od chwili zakupu do końca ważności bonów.