Aktualności

This page as PDF

2014-12-02 – Zaproszenie na konferencję i seminarium Podkarpackiej Izby Gospodarczej


Szanowni Państwo,

Podkarpacka Izba Gospodarcza, zaprasza Państwa do udziału w konferencji podsumowującej projekt „Kampania informacyjno-promocyjna i rozwój pakietu usług PIG dla podkarpackich MŚP”, na której zaprezentowana zostanie oferta usług PIG dla przedsiębiorców oraz seminarium pn. „Fundusze Europejskie na lata 2014-2020”.

W nowej perspektywie finansowej przedsiębiorcy mogą liczyć na 8 mld euro dofinansowania. Najwięcej skorzystają Ci, którzy już dziś zaczną planować swoje inwestycje.

Możliwości te zaprezentują eksperci z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego oraz Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju. Spotkanie będzie również okazją do indywidualnych rozmów zarówno z zaproszonymi prelegentami, jak również z konsultantami Podkarpackiej Izby Gospodarczej z zakresu pozyskiwania funduszy Unii Europejskiej.

Nowa oferta usług Podkarpackiej Izby Gospodarczej oraz wieloletnie doświadczenie w aplikowaniu o środki zewnętrzne, pozwoli zaplanować rozwój Państwa firmy w najbliższych latach.

Termin i miejsce konferencji: 15 grudnia 2014 roku, Regionalna Izba Gospodarcza, ul. 1-go Sierpnia 26 b, 37-450 Stalowa Wola, sala konferencyjna.

W załączeniu program konferencji (do pobrania).

Tutaj można zapisać się na konferencjęSerdecznie zapraszamy. Liczba miejsc ograniczona!Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013 oraz budżetu Państwa.

narodowa_strategia_spojnosci_bw


"Rozwijamy skrzydła biznesu"
unia.jpg, 70kB
Inwestujemy w rozwój województwa podkarpackiego


Copyright © 2013 | Regionalna Izba Gospodarcza w Stalowej Woli.
Realizacja: PROPAGANDA